Fetiş Ürünleri

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz astı ya da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Başlangıçta bay iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla kadın iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler derunin üretilen daha merasimsiz modelleri de mevcuttur. Tutarlı Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının süfliya kaymasını kösteklemek derunin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde hatun vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu ayyaşfedildi. Ve bu beyırdan sonra kadınlar aracılığıyla da kullanılmaya mebdelandı. Hatta unutulmaya yüzey tutmuş bir batı geleneğine bakılırsa, düğünden sonra gelinin jartiyeri belirtik ilave ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi hamil sağlamlanırdı. Bir değişik Avrupa geleneğinde ise, gelinin çderunek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine güzel fırlatması o dönemlerde jartiyer ile beraberinde gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan dinçler cemiyet dansında çiftlere eşlik buyurmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan birşunca bay dergisinde hatun vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek gibi iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer de makam almaya mebdeladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle beraberinde kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi geçmişte de olduğu gibi beyazdır. Siyah ve pembe gibi renkleri de onaylama görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olabilir olduğu kadar nezaketli olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişeksiksiz rahatsız etmemesi gerekir. Moda kesimü imdi jartiyeri hareketsiz modül olarak satmanın yanı sıra birşunca ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birşunca üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen ekipmanı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbeyı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak onaylama edilen fakat anbean liberalleşmeye güzel revan seks oyuncaklarının satın kırmızıınmasıyla müntesip olarak tabu yıkımının sınırlarını tartışmak ve mevzuya uzaklık iletmek derunin süflidakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri içre özellikleri açısından tadil gösterse de anayasa mebdelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden destelamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları hareketsiz başına veya bir partnerle her yaşfecir âdem aracılığıyla çok amaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içre günümüzde ve dünya genelinde en çok satın kırmızıınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazenlarına bakılırsa seks oyuncakları sağlıksız, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına bakılırsa ihtiyaç, hayata nitelik ilhak etmek derunin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini ehliyetsiz hissetme duygusu veya mağazada bildik birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı soğuk kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara yönelim bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop ilişkilerinde bilinmeyen olduğu derunin satın kırmızıırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten zevk yer tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç duymak, tabularla durmak temelı seks oyuncağı ilişkilerinde hüsranla akıbetlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline bakarak çekmek, aksiyonlevselliği karşı marifet edinmeden satın çekmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin detaylı resimlerini, videolarını ve izahatını çok kupkuru yayınlamalı ve nefiy yaratacak sonuçların önüne geçebilmek derunin heybetli çaba sarf etmelidirler. üste; imdi vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, alfabelan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları derunin seks shoplardan kırmızıışmutaş daha palas ve erinç olmaya mebdeladı.

Mukaddema seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks dirlikında yaşanan sorunların tartışılması, sayfaşulması utanç duygusunu zaitrdığı derunin ihtiyaç olsada satın kırmızıımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin sakimlığına kanaat getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan kolaylıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar keyif problemi olarak onaylama edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste denktaş haklara sahiptir. Sair taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler ahlaki bir sorundur, cinsiyete bakılırsa cinsî fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsî bol bolamat düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak onaylama edilmez.

Kadınlar, sex shop ilişkilerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar cinsî hayatlarını renklendirmek, dirlikına zindelık ilhak etmek, daha eksiksiz bir orgazm durmak veya seksi iç çamaşırları ile cezbedici bir vücut sergilemek derunin sex shoplardan kırmızıışmutaş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün lansmanı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş astı bireylerin sex shoplardan ilişkii yok olup çevrimiçi sitelerin girişinde bu uyarı yapılmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını arkalamak adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra heybetli vürutmeler ve cinsî uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler niteleyerek korktuğum güzel olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile müntesip aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri hareketsiz şey kaldı o da duygu. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya daha önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile beraberinde size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, aksiyonleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun zevk haritasını çıkarmakta az çok etkili ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bile bile ve ona bakılırsa aksiyon ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha sık seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu aksiyonin en palas yolu. üste seks esnasında etkin olmak çok önemli. Zinhar haberleşme kurmaktan ve sayfaşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en yüce seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne kadar rahatsız edici olduğunu. Lakin aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis yüzeyüğünün penisinizi sıkarken manasızçekmek derunin deruninizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsî haz ne yaparsanız yapın seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek pürüz tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları daha eksiksiz seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak eksiksiz bir seksin sonu kuvvetlü bir orgazm ile akıbetlanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonra seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç almış olduğunızda iyiki bu alfabeyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın