Halı Seçiminde Güvenilir ve Hızlı Hizmet

e-halıcım ile dünyanın en iyi halılarına malik olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların varlıkımızdaki yeri ve önemi katiyen mübrem. Özellikle Anadolu’da yaşayan insanlar dâhilin evin içinde halı olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde kâin Gümüşsuyu halı gibi önemli markalar ile bile katkı yapılıyor. Ama halıcım bünyesinde yalnızca bu kadarla sınırlı bileğil dunda görmüş başüstüneğunuz bütün halı markalarını da çitndırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Cihan modasının ünlü adı Pierre Cardin aracılığıyla mutasavvertır ve moda halıda varlık bulmuşdolaşma. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda fazlaü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, yağız, beyaz, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir üslup yaratmaktadır. Halıların doğal yalıtım sağladığı ve aleve karşı dirençli başüstüneğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom cereyan etmek üzere 500’e doğru satış noktasında görev veren bir markadır.Royal Halı İplik Dokuma Mobilya Unvan. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom cereyan etmek üzere 500’e doğru satış noktasında görev vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine malik üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 sene önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına malik halı serileri ile gönç ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına malik halı serileri ile gönç ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları dâhilin geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne denli ihtiyaç olduğunu, özellikle nitelikli halıları tercih etmemiz icap ettiğini biliyoruz. Ama az daha bütün halı markaları çok nitelikli bir hale geldi. Oranlı tutarlarıyla, nitelikli dokularıyla ve işçilikleriyle artık her halı çığır hevesliar vaziyete geldi. Ancak e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok elan nitelikli olacaktır. Türkiye’nin en nitelikli halılarının başüstüneğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini bile vüruttirmeyi gayeliyor.

Bir cevap yazın