Heets Fiyat

Heets, elektronik sigara yahut IQOS çeyizı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış tütün mevzi aldığından, sigaraya benzemekle yanında, anadan görme sigaralardan farklıdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza aracısız konulabilen önemsiz parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede kötü yerine buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, anadan görme sigaralardaki üzere yanma mesleklemi gerçekleştirmezler. IQOS çeyizı kullanan zevat midein bir almaşık olarak maruz Heets, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın örtmek midein muayyen evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir tütün ürünüdür. PMI, dünya genelinde en koca tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanılamatmıştır. Heets’in amacı, sigara içme düzenışkatilklarını tağyir etmek ve insanların daha azca zararlı bir opsiyon https://sigaramiz10.com/heets arz etmek midein anadan görme sigaraların yerine geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine amelî olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya üzere seçenekler bulunabilir. Başkaca, nikotin miktarları da tefavüt gösterir ve kullanıcının tercihine rabıtlı olarak seçilebilir.

IQOS çeyizı, Heets tasarrufı midein mutasavvertır. Cihaz, tütünü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in mideindeki tütün özlerinin buharlaşmasını sağlar. Bu iş, tütünün yanması yerine, buharlaşması dolayısıyla açığa çısoy kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS çeyizı ve Heets ürünleri, anadan görme sigaralara gereğince daha azca zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın örtmek midein muayyen evetş sınırlamaları bulunabilir. Başkaca, tasarrufı da mevzii yasalara tutkundır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin ilgili meşru düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in anadan görme sigaralardan daha azca zararlı evetğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün kolaylıkla heets tasarrufı dolayısıyla, temelı uzmanlar tarafından elektronik sigara üzere gayrı tütün ürünleri üzere bağımlılık bünyecı olabileceği konusunda ikazlar bünyelmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara illet olmuştur. Temelı sağlık örgütleri, Heets üzere tütün ürünleri üzerine endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, duygu emrazı ve gayrı sağlık problemlerine illet olabileceğinden tasa etmektedirler. Başkaca, tütün ürünlerinin kırayler üzerindeki tesirleri de münakaşa konusu olmuştur.

Bununla yanında, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin anadan görme sigaralara gereğince daha azca zararlı bulunduğunu ve sigara terk yuğrunda bir etap olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets üzere ısıtılmış tütün ürünlerini anadan görme sigaralara almaşık olarak tanılamamlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çdüzenışan zevat midein tercih edilebilecek bir opsiyon olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in anadan görme sigaralara gereğince daha azca zararlı evetğu iddiası halen münakaşa konusu olsa da, ürünün tasarrufı anbean yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına amelî şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki meşru düzenlemelere ve sağlık önerilerine amelî şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın