Heets Sigara

Heets, elektronik sigara yahut IQOS aygıtı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış duman arazi almış olduğundan, sigaraya benzemekle yanında, tradisyonel sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza aracısız konulabilen küçük parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede kötü adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, tradisyonel sigaralardaki kabil yanma konulemi gerçekleştirmezler. IQOS aygıtı kullanan kişiler için bir alternatif olarak sunulan Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın kaplamak için mukannen yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en majör duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içme alışkanlıklarını değiştirmek ve insanların elan az zararlı bir şık https://sigaramiz10.com/heets bahşetmek için tradisyonel sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine makul olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya kabil seçenekler bulunabilir. üste, nikotin miktarları da farklılık gösterir ve kullanıcının tercihine rabıtalı olarak seçilebilir.

IQOS aygıtı, Heets kullanımı için mutasavvertır. Takım, dumanü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in içindeki duman özlerinin buharlaşmasını esenlar. Bu prosedür, dumanün yanması adına, buharlaşması sebebiyle açığa çıkan kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS aygıtı ve Heets ürünleri, tradisyonel sigaralara nazaran elan az zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın kaplamak için mukannen yaş sınırlamaları bulunabilir. üste, kullanımı da mevzii yasalara mecburdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin ait meşru düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in tradisyonel sigaralardan elan az zararlı başüstüneğu iddiası, PMI aracılığıyla yapılan tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün kolaylıkla heets kullanımı sebebiyle, temelı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara kabil vesair duman ürünleri kabil tabilık örgücı olabileceği dair ikazlar örgülmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara niçin olmuştur. Temelı afiyet örgütleri, Heets kabil duman ürünleri üzerine endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, kalp hastalıkları ve vesair afiyet problemlerine niçin olabileceğinden bulut etmektedirler. üste, duman ürünlerinin torlakler üzerindeki tesirleri bile dil kavgası konusu olmuştur.

Bununla yanında, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin tradisyonel sigaralara nazaran elan az zararlı bulunduğunu ve sigara salıverme yuğrunda bir aşama olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kabil ısıtılmış duman ürünlerini tradisyonel sigaralara alternatif olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çalışan kişiler için tercih edilebilecek bir şık olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in tradisyonel sigaralara nazaran elan az zararlı başüstüneğu iddiası halen dil kavgası konusu olsa da, ürünün kullanımı anbean yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına makul şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki meşru düzenlemelere ve afiyet önerilerine makul şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın