pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında dünya almasının en önemli nedenlerinden biri kredi ile (UC yöntemiyle) katakulli süresince aldatmaışveriş bünyelabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle katakulli bâtınersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle aldatmaışveriş yapabilmek bâtınin oyuna online yöntemlerle kredi yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile aldatmaışveriş yapabilmek o derece zahmetsiz bileğildir. Çünkü bu nöbetlemler dolar kuru üzerinden iş bünyeldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok mualla oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek bâtınin evet da oyunda daha fazla tabanca gücü kabil hilelere mebdevurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin bâtınine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini boşluk ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu kırmızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri bâtınin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler bâtınin oyunu daha yeğin oynamanızı sağlamlayacak fakat memnu olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabil hilelere dünya verilmiştir. Hatta bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabil hilelere bile dünya verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en korkulu olan ve hesabınızın banlanmasına niçin olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi bâtınerindeki farazi paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu farazi paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular katakulli içinde dünya saha kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine mebdevurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Temaşa süresince satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da öteki oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğnöbettirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında dünya saha UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas tarafından oluşturulduğu bâtınin bâtınine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel zarar verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok ilişik gharabelik ve öteki oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasta katakulli bünyemcıları tarafından turnuvalar esnasında kamu oyuncuların nerede olduklarını seyircilere öğretmek bâtınin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü eşhas tarafından bu yöntem hacklenerek kötü ammaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya mebdelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak bâtınin kalıcı yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çaldatmaışmasını engellemeye çaldatmaışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi bâtınin her devran bir tarik bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında dünya saha duvarların arkasını görme özelliğine mevla olurlar. şayet rakip bir cidarın arkasında yahut oyunda dünya saha dağ ve tepelerin arkasındaysa bu dümen sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz katsında sizi canlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine göre kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot biricik sözcük kabil görünse bile esasta Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, hedef iletilmek yahut bir nesneyi nişan iletilmek mazmunına gelirken Bot kelimesi, bir nöbetin otomatik olarak bünyelması mazmunına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan kabız mazmunına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın