ucbasaktarim.com: En Ucuz Tarım Makinaları

Üçkelleak Ekincilik, tarım makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Art Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri ciğerin ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına muvafık olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Normal alet ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz âlemını katkısızlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanlar ilkel tarım halletmeye kelleladı fakat hasetmüzde toplumun yalnızca çok ıvır zıvır bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını katlayacak zirai üretimle cenkmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna imkan tanımaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit talep ve tarım kesimünün zamanla çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına sebep olmuştur. Teknoloji ile birlikte gelişen tarım makineleri, tarım aletleri, kendiliğinden ve yardımcı tarım makineleri üzere ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak devamlılığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana bakılırsa değişiklıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Antrparantez yalnızca tarım kesimü değil, ülkenin ihracat hacmi de zamanla artmaktadır.

Üçkelleak Ekincilik , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve yüce üretim kapasitesi eşliğinde domestik üretim gücüyle müşterilerine en düzgün hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çdüzenışanı ile devim bilimi ve ferlü adam kaynağına iye olan Üçkelleak Ekincilik, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte araba üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine eklenmiş eder sağlayıcı Üçkelleak Ekincilik; hummalı Ar-Ge çdüzenışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını devamlı yükseltmektedir. Kesiksiz ilerleme ve sıfır yanlış üretim sistemi, Üçkelleak Ekincilik ürünlerinin hem dar ortamında hem de dar dışında güvenilerek kullanılmasının kellelıca nedenidir. Üçkelleak Ekincilik, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde demıtlamıştır.

Üçkelleak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin muvafık ve istikrarlı bir şekilde tevziını katkısızlar.
Gübreyi ehliyetli ve harbi bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile fuzuli basma kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve verimkâr bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları yardımıyla tarla üzerinde elan azca efor harcama ederek çok elan katkısızlıklı işlem yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın fuzuli olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası yardımıyla çok elan katkısızlıklı kalır ve toprağınızdan elan fazla sonuç ve sebze elde etmenize yardımcı olabilir.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması ciğerin kullanılan miktarların katkısızlıklı bir şekilde ayarlanması katkısızlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan verimkâr bir şekilde yetişmesini katkısızlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en kebir ihtiyaçları olan besin maddelerini katkısızlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı katkısızlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını katkısızlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayıcı gübrelerin kullanımı konusunda çok önemli ve ilgi edilmesi müstelzim bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan verimkâr özlar elde edebilirsiniz.

Üçkelleak Ekincilik olarak bir gayrı ürünümüz olan Traktör Art Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine üstlenmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi taban seviyesinden üstlenmek ve bekleyen bir damperli kamyona ya da kilitsiz küreksiz bir hendek kazısına koymak ciğerin münteşir olarak kullanılır. Art yükleyici ile birlikte bir malzemeyi yere itmeden üstlenmek mümkündür. Art yükleyiciler genellikle istiflenmiş olan bir malzemeyi taban seviyesinden üstlenmek ciğerin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek kazısı üzere alanlara koymak ciğerin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan art yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı üzere sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıkadınlabilir bir rabıtlantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değemektirilebilir ve birhayli ataşmanla da vâsiletilebilir. Ana daşenler genellikle hidrolik daşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çdüzenıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da hareket ettirilir. Teleskopik taşıyıcılara bakılırsa oldukça bağan maliyetleri ve çok yönlülükleri de art yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör art yükleyiciler ciğerin tercih edilebilecek birhayli üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın gelgel gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem paha hem de kalite olarak yarar katkısızlayabilir.
Üreticilerden satın bazen üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden Üçkelleak Ekincilik’ın art yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek bilgelik sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri olta bitkilerinin toplama ve balyalama emeklemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu konstrüksiyonlması emeklemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçkelleak Ekincilik olarak Ot Icma Tırmıkları da tarım makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Yeygi karma makinası, besi hayvancılığı veya benzin hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları iaşe sırasında iş bastırıkünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında ilgi etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine ilgi edilmediği mevsim efsaneviın benzinü ve etinden mahsul düzenınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk kadem olarak iaşe sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını katkısızlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim bütün gıdaları yalnızca seferde alabilir ve elan düzgün beslenebilir. Yeygi karmanın konstrüksiyonlması efsaneviın tüketmesi müstelzim bütün gıdaları bir araya getirerek elan düzgün beslenmesine böylece elan fazla mahsul almanızı katkısızlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile birlikte Yeygi Katışık Makinaları da Üçkelleak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçkelleak Ekincilik olarak otlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de başüstüneğu üzere en üst seviye kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Muallakr Tip (Standart) , Muallakr Tip (Hidrolik) , Muallakr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi konstrüksiyonsı verimli ve verimkâr bir zirai üretim ciğerin kebir avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan tarımı ciğerin önemli bir köprü emeklevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan düzgün durumlara gelmesi ciğerin zirai ihracat noktasında Üçkelleak Ekincilik olarak bütün çdüzenışanlarımızın yardımsıyla birlikte
Üçkelleak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ve de daha fazla bilgi için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın